תקנון זה חייב  על פי חוק להופיע בכל אתר מכר בישראל. תקנון זה חייב להיות מוצג במקום הנראה לעין. זמינותו ועידכונו הינם באחריות מפעילי האתר. מומלץ לקרוא ולהפנים אבל רק שתדעו שאנחנו עומדים מאחורי המוצר שלנו ועד כמה שהטקסט שלפניכם נשמע רובוטי ומשעמם הוא חשוב מבחינה משפטית. התקנון בא להגן עלינו ועליכם מפני שימוש לרעה באתר ובסחורה שהתחייבנו לספק לכם. בכל שאלה או סעיף לא מובן אנא שלחו אלינו פנייה בדף צור קשר בלינק הבא : צור קשר  או בטופס המופיע בתחתי תעמוד זה. כמו כן ניתן לשלוח מייל שכתובתו  contact@mygrizzly.co.il

תקנון האתר:

התקנון מנוסח בלשון זכר אך מתייחס לכולם/כולן באופן שווה!

האתר מופעל ומנוהל ע"י מיכאל מילאנו ודניס רכטמן בשותפות(עוסק פטור)

הקניה באתר "גריזלי"(mygrizzly.co.il) כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. שימוש באתר גריזלי מותנה בהסכמה לתנאים המופיעים בתקנון זה כלשונם. כל המבצע פעולת רכישה באתר גריזלי מצהיר בעת ביצוע הרכישה ולפניה – כי הוא מודע לתקנון האתר ולכללים החלים על רכישת מוצרים באתר גריזלי, כי הוא מסכים לתחולתם ומודע על השפעתם על פעולת הרכישה וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגד גריזלי( mygrizzly.co.il) ו/או כנגד מפעילי האתר ו/או מי מטעמם, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבות גריזלי ( mygrizzly.co.il ) ו/או מפעילי האתר על פי תקנון זה.

1. המוצר/מוצרים הנמכרים באתר

מוצרים המוצעים למכירה באתר זה מאוחסנים במחסנינו ונמכרים באופן ישיר על ידינו. המכירה תתבצע לפי המפרט ובהתאם לתנאים המופיעים בדף המכירה(דף מוצר- באם מופיעים תנאים כגון אחריות, צבעים, חומרים וכו') .באתר ניתן לראות את תמונות המוצרים ותאור קצר ותמציתי של המוצר המוצע. אנו נשקיע את כל המאמצים בכדי שהפרטים שתראו בדף המוצר ישקפו כמה שיותר את המציאות. יתכנו טעויות כתיב, גם אנחנו אנשים.

במקרה שאזל מוצר מהמלאי בשל נסיבות שלא היו ידועות בעת ההזמנה , תהיה רשאית גריזלי להודיע ללקוח על ביטול הקניה. לפעמים קורים דברים שלא בשליטתנו כגון הצפות, גניבות וכו'. במקרים אלו אנו נתנצל בפני הלקוח והלקוח לא יחויב. באם חויב הלקוח יוחזר מלוא הסכום ללקוח על פי צורת תשלום שנבחרה בעת הרכישה(עד 14 ימים). אנחנו נעשה הכול כדי שדברים מסוג זה לא יקרו.

המחירים באתר מתעדכנים באופן שוטף אך לא על בסיס יומי, שינויים אלו מתבצעים בצורה ידנית. היה ונפלה טעות אנוש כגון השמטת ספרה, גריזלי מצהירה שטעויות מסוג זה יכולות להיעשות אך ורק בתום לב , ויש לראות בהם טעויות אנוש תמימות. אם נתקלתם בקושי כלשהו או בבעיה מסוג זה(כגון, טעות במחיר או שיש ספק לגבי מחיר מסוים) אתם יותר ממוזמנים ליצור עמנו קשר בכתובת מייל הבאה contact@mygrizzly.co.il

התמונות המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד, נשתדל שיהיו כמה שויתר קרובות למציאות.

האחריות הבלעדית למוצרים ,איכותם, טיבם, עמידותם, ויכולותיהם תסופק על ידי "גריזלי" ובהתאם לתעודת האחריות המצורפת לכל מוצר שיירכש באמצעות האתר. המבצעים פעולות באתר מצהירים כי תוכן סעיף זה הובא לידיעתם וכי לא תהא כל טענה כנגד בעלי האתר ו/או מי מטעמם בקשר לכך.

2. תנאי השתתפות

רשאי לבצע פעולה באתר: כל אדם שהוא תושב מדינת ישראל בן 18 ומעלה (וכן חברה המאוגדת כדין לפי חוקי מדינת ישראל והרשומה ברשם החברות בישראל ) אשר ברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי המכובדות על ידינו. מידי פעם ישתנו התנאים לשימוש בכרטיס אשראי מסוג זה או אחר. מבלי לגרוע מהאמור לעיל ,תנאי מוקדם לאישור פעולה באתר הוא אישור של אתר גריזלי אשר דרכו התחייב המשתתף לבצע את הרכישה.

3. פרטי הרוכש

בעת ביצוע הפעולה באתר יידרש המשתתף להכניס למערכת את הפרטים הבאים :ת.ז /ח.פ ,שם פרטי, שם משפחה, שם חברה(אם רלוונטי), טלפון, יישוב, מיקוד(אם רלוונטי), דואר אלקטרוני, ופרטי תשלום.

הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים ,לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לגריזלי או למפעילי האתר.

אנו מתחייבים לאגור את המידע המוגבל שנמסר לנו בצורה מאובטחת. המידע הסופי שנאסף על ידינו הוא כתובת המייל ושמכם ותיאור הפריט שרכשתם וזאת כדי לספק לכם אחריות. סליקת כרטיס האשראי מתבצעת ישירות על ידי חברת סליקת האשראי הנבחרת.אין אנו שומרים פרטי אשראי.באתר אין מערכת לשמירת כרטיסי אשראי. כמו כן אנו מתחייבים שלא לגלות ולא להעביר כל מידע הקיים אצלנו גם אם באופן זמני (כולל פרטים אישיים כמו כתובת, שמות וכו') , למעט מידע הנדרש לצורך ביצוע ההזמנה באתר.

4. אחריות

האחריות למוצרים המפורסמים לרכישה באתר חלה עלינו ועל מפעילי האתר ואנו נדאג לספק אותה . האחריות בהתאם לתנאי תעודת האחריות והשירות הצמודות לכל מוצר.

5. תשלום ואספקה

לאחר סיום ביצוע הרכישה המשתתף עדיין לא יחויב בגין ההזמנה אלא רק יתבקש אישור בלבד מחברת האשראי של הלקוח בגין המוצר לפי מס` התשלומים אשר ביקש.

ניתן לבטל רכישת מוצר עד 14 ימים ממועד האספקה(קבלת המוצר או השירות בפועל), הביטול ייעשה אך ורק בהודעה שתישלח באמצעות דואר אלקטרוני או דרך התקשרות ישירה למספר המופיע בדף צור קשר. אנחנו מבינים שדברים מסוג זה קורים ונעשה הכל כדי לפתור כל בעיה. על פי חוק אם סופק המוצר חלה חובת החזרת המוצר אל מחסנינו ע"י הרוכש כאשר הוא ארוז באריזתו המקורית ולא נעשה בו כל שימוש. עלות החזרת המוצר במקרה של ביטול עסקה חלה על מזמין המוצר. בגריזלי לא גובים דמי ביטול עסקה במסגרת 14 ימי חסד. המחירים באתר הינם מחירים סופיים לצרכן הסופי, אין להוסיף עליהם מע"מ או מסים נוספים.

"גריזלי" מתחייב כי בכל קניה, יקבל הלקוח את המוצר שעליו הוא שילם או את מלוא כספו בחזרה במידה ולא קיבל את המוצר שהוזמן

* משלוחים לבית הלקוח

אספקת המוצרים תתבצע בתחומי הקו הירוק בלבד. המשלוח יגיע עד 14 ימי עסקים אם שיטת המשלוח השנבחרה היא דואר ישראל. אנו מתחייבים לשלוח את המוצר תוך 3 ימי עסקים. דואר ישראל סובל מעיכובים ובעיות לוגיסטיות כפי שכולנו מכירים. לכן יתכנו עיכובים באספקה שאל בשליטתינו. נעשה הכל על מנת לפתור בעיות לוגיסטיות הקשורות אלינו.

במקרה של בחירה בצורת משלוח אחרת מלבד דואר ישראל, תנאים למשלוח זה יצויינו בעת הבחירה בשיטת שילוח(שליח עד הבית או שיטת BOXIT).

במקרה של איסוף עצמי חובה לוודא מראש כתובת וזמני איסוף אפשריים. כמו כן נשמח אם תוודאו שהמוצר נמצא במלאי מיידי. לקוח שיבצע איסוף עצמי לא יחויב בדמי משלוח, אם קיימים!

6. ברירת דין ומקום שיפוט

התנאים המובאים לעיל ולהלן ,פרשנותם ואכיפתם נשלטים על ידי חוקי מדינת ישראל בלבד. כל העסקאות המתבצעות באמצעות אתר זה הנן כפופות לדין הישראלי בלבד וכל הליך משפטי בגין כל עילה שמקורה בפעולה משפטית שהתבצעה באתר זה יתברר בבית המשפט מוסמך במחוז ת"א בלבד. הגישה לאתר זה וביצוע עסקאות באמצעותו מוגבלות אך ורק למשתמשים מישראל.

7. תנאים נוספים

גריזלי(mygrizzly.co.il) שומר לעצמו את הזכות לסגור את האתר ולבטל את המכירה על פי שיקול דעתה ,בין היתר באם יתברר לה שמתבצעת באתר פעילות בלתי חוקית.

גריזלי(mygrizzly.co.il) שומר לעצמו את הזכות לשנות מחירים ללא כל הודעה מוקדמת, אך אנו מבטיחים לכבד עסקאות קיימות ולהודיע על כל שינוי במייל תפוצה ללקוחות קיימים ובהודעה באתר.

ועכשיו הרבה מאוד מילים על דברים שלא בשליטתנו

מבלי לגרוע מהאמור לעיל ,במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי , ובדרך כלשהי , ו/או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה ,ו/או אם בשל פעולת איבה, ו/או שביתה ו/או השבתה ו/או גיוס מילואים בהיקף מיוחד ו/או

כל גורם אחר שהינו בגדר כח על ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או אם יחולו שינויים בשיעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים בין מועד פרסום המוצר לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי מועד רכישת המוצר ,רשאי אתר גריזלי(mygrizzly.co.il) להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה.

במידה ותחול טעות בהדפסה, בתיאור המוצר, ו/או במחירו, בתנאי התשלום , בתמונת המוצר או בכל חומר הדפסה אחר ,או בקבלת הנתונים ממבצע פעולה באתר, רשאי אתר גריזלי(mygrizzly.co.il)  אך לא חייב, לבטל את הרכישה הספציפית.

אתר גריזלי(mygrizzly.co.il)  שומר על זכותו לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מעת לעת.